עורכת דין אוקראינית , כונפה, אבל ממש חמודה .

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
mikrob צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2011
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mikrob ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: עורכת דין אוקראינית , כונפה, אבל ממש חמודה .
    פורסם: 15/-05-/2019 בשעה 20:48
אז מסתבר שמיתמחות באוקראיננה מישתכרות 120$ לחודש . זו גברת מועצמת שלמדה מישפטים שיום בהיר אחד גילתה שאין לה כסף לקנות אוכל .  מעולם לא עבדה לפני כן בזנות , אך האופצייה ניפתחה בעיקבות הגזרות של הפמינאציות שמתוכה נבע שרק לכונפות ממזרח אירופה מותר להיכנס לישראל . ברגע שהבשורה הגיע אל אוזנה של הגברת - גמלה בליבה להיסתנן לארץ הקודש כדי לענג בולבולים נימולים במשך חצי שעה בעלות של חודש עבודה באוקראינה .
התנעתי את אשכיי והיתגלגלתי לרחוב על שם לורד ידוע בעיר הזונות .
כשאתה למטה הגברת שולחת לך סירטון שיחד איתו את צועד והוא מוביל אותך אל הדירה . אמרתי שהיא חכמה קריצה
כשהיא פתחה את הדלת כבר עמדתי לעשות אחורה פנה - אבל משהו בעיניים החכמות שלה גרם לי להישאר .
נכון , אם היא הייתה שולחת תמונת צד , לא הייתי בא . התמונות פרונט שהיא שלחה הן יפות ומטעות .
לא אהבתי את הפה, האף, השיניים, האף וכפות הרגליים .
מצד שני יש לה עיניים עגולות כחולות גדולות , מבט חכם , היא גבוהה בהירה עם ציצי קטן וטיבעי . בת 25 .
התעריף הרגיל 400/600 . שולחת אותך לשטוף את הבייצים . מגבת עדיף שתביאו מהבית . המקלחת נחמדה ועם מים חמים .
הגברת אוהבת למצוץ בסבלנות . מאחר שכל כך אהבתי את פועלה הודעתי לה שאני מגדיל את חבילת הגלישה והוספתי לה 200 שקל.
שאלתי אם אפשר בתחת , היא היסתכלה על הבולבול שלי ואמרה שהוא גדול מידי אבל אפשר לנסות לאט ובעדינות, שמחתי על מזלי הטוב , אבל אז היא אמרה שזה לא אינקולד בתעריף , אמרתי לה אינקלוד אינקלוד, היא אמרה נוט אינקלוד . איט מור 400 שקל .
ירדתי מהעיניין .
בהמשך ניסינו כמה תנוחות עד שמצאנו אחת שהייתה נעימה לה .
ההשפרצה הייתה על הבטן שלה .
אחר כך הלכנו לצפות בחצי גמר אירוויזיון תוך שהיא מפנקת אותי בשוקולד ותותים . היה כ"כ נחמד עד ששכחתי לזיין אותה עוד פעם - והשעה חלפה לה צחוק
כייף לדבר איתה .
ומעניין שעמד לי עליה למרות שהיא כונפה .
היא מפרסמת בלבן בתור ???????
זה נישמע כמו "דייבושקה"  שזה בחורה או ילדה ברוסית .   
לבן
053
5221 
בקרוב עוברת דירה .

זונה מרצה בטד
https://www.ted.com/talks/juno_mac_the_laws_that_sex_workers_really_want?language=he#t-90696
בחזרה למעלה
החפוז המכני צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס
**

הצטרף / הצטרפה: 21/-12-/2014
מיקום/איזור: הזיינים 69
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החפוז המכני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2019 בשעה 21:07
תודה על הדיווח
שולחת תמונה מזויפת בה היא נראית כוסית מדהימה
מוכנה לרדת ל-500
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2019 בשעה 23:31
הייתי גם. יורדת ל500 אבל מתקתקת (אומרת לי נו תגמור כבר-ואני גומר מהר).
לא נראית טוב אבל באופי חמודה. אגב לי בכלל אמרה שלומדת ביולוגיה. למישהו היא שיקרה ;)
קיצר לא מומלצת
בחזרה למעלה
mikrob צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mikrob ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2019 בשעה 23:57
במקור פורסם על ידי יאר1

הייתי גם. יורדת ל500 אבל מתקתקת (אומרת לי נו תגמור כבר-ואני גומר מהר).
לא נראית טוב אבל באופי חמודה. אגב לי בכלל אמרה שלומדת ביולוגיה. למישהו היא שיקרה ;)
קיצר לא מומלצת

לדעתי המספר הזה היה לפני זה אצל מישהי אחרת. בפעם הראשונה שיצרתי קשר לפני איזה שבועיים קיבלתי תמונות של מישהי אחרת שלא מצאה חן בעיניי , ולא הלכתי . ( אולי היא סטודנטית לביולוגיה ? )
בפעם הבאה שיצרתי קשר קיבלתי תמונות של הנוכחית .
זונה מרצה בטד
https://www.ted.com/talks/juno_mac_the_laws_that_sex_workers_really_want?language=he#t-90696
בחזרה למעלה
יאר1 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יאר1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2019 בשעה 00:19
מניח שזאת אותה אחת. עיניים כחולות, רווח בשיניים, נקודות חן ענקיות בגוף, אין חזה.
בפעם השניה אמרה לי אין זמן ועברה לעבודה ידנית למרות שהיה עוד 10 דק...לא שווה
בחזרה למעלה
מדווח המין צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2016
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2019 בשעה 00:42
סצינת המין בתשלום בישראל הפכה לפסטיבל מספרות סיפורים.
במקום זונות קיבלנו נחמדות, עם מחיר של גיישות. 
רק אידי-אמין     לשעבר   ALEXXX
בחזרה למעלה
EvAlex צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט EvAlex ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2019 בשעה 04:25
במקור פורסם על ידי mikrob

מעולם לא עבדה לפני כן בזנות ,
אשרי המאמין צחוק
בחזרה למעלה
YosiE צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-09-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט YosiE ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2019 בשעה 00:18
מדהים שמשכורת של חודש היא עושה פה בשעה לא נתפס
♥️חזה סיליקון♥️
בחזרה למעלה
אנטיפסטי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 26/-01-/2015
מיקום/איזור: תא
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אנטיפסטי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2019 בשעה 11:29
עים הסינון שיש בנתב"ג לאוקראינים ובמיוחד לאוקראיניות [ברובם באו לנקות את ארץ הקודש]היא צריכה להיות זיקית כדי 
לעבור את בקרת הגבולות רק השבוע העיפו עשרות אוקראינים חזרה למטוס ובמקביל בקייב עשרות 
ישראלים עשו את הדרך ההפוכה לישראל כנקמה.זה קורה במיידי כשחצי מטוס אוקראיני מוחזר לקייב.אז כנראה שא. היא מוכשרת בצורה בלתי רגילה  במעבר גבולות ב. לא מושכת את העין  משמע לא אטרקטיבית במיוחד ג. יודעת לשווק את עצמה ככוסית ד. יכולה לעבוד כסוכנת חשאית בשירותי הביון לאור היכולות שלה.       https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5507785,00.html
ממעיט כעסו מפחית מזונו מרבה תנועתו.
בחזרה למעלה
mikrob צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mikrob ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2019 בשעה 15:56
מין הסתם אם היא הייתה שולחת תמונת פרופיל צד , או תמונה שבא היא מחייכת עם שיניים - כניראה שלא הייתי הולך .
אני לא אספר כייצד היא הצליחה לחמוק מזרועות התמנון של הפמינאציות בנתב"ג כדי לא לפגוע בבאות אחריה .
בגדול היא הצליחה להיכנס כי היא מכוערת .
בסדר סבבה אז נזיין מכוערות בתשלום . עדיף לזיין מכוערת בתשלום מאשר להיות בן זוג של מכוערת בחינם .
את הכוסיות יזכו לזיין תושבי טורקיה וקטאר .
זונה מרצה בטד
בחזרה למעלה
הוקאידו צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-10-/2017
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הוקאידו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2019 בשעה 17:57
אכן.
האוקראיניות היום לא צריכות ויזה לגבולות אמנת שנגן - רוב אירופה.
הן גם לא צריכות ויזה לדובאי, ולטורקיה הן יכולות לטוס עם ת.ז של אוקראינה, לא צריכות דרכון אפילו. 

אז למה שמישהי תבוא לעבור את ההתעללות בנתב"ג?

אגב, הפמינאציות גורמות לטרגדיות ממש בביקורת הגבולות, כשתיירות תמימות נעצרות נחקרות ומושפלות, ומגורשות חזרה. 

חבר טוב שלי ממוצא רוסי נסע לבקר את משפחתו במוסקבה, הכיר שם מישהי בטינדר, והיא בא לבקר אותו פה בארץ לשבועיים. הבחורה עם עבודה מסודרת במוסקבה, מבוססת כלכלית וקנתה כרטיס על חשבונה. 

היא עברה בנתב"ג כמה שעות של חקירות מאוד אגרסיביות, חקרו אותה כאילו שהיא איזה בן לאדן.
היא נכנסה בסוף, אבל היתה נסערת ובוכייה עד שהיא נרגעה ממה שעשו לה. 

בביקור שלי באוקראינה שמעתי מהבנות שהן אפילו לא מעיזות להתקרב לפה בלי סיבה ממש טובה. הסיפורים על מה שהן עוברות בנתב"ג ידועים לאוקראיניות.

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz